Gökhan KARATAŞ | Reis | Kişisel Web Sitesi | www.gokhankaratas.org | www.ofgenclik.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökhan KARATAŞ | Reis | Kişisel Web Sitesi | www.gokhankaratas.org | www.ofgenclik.com

Gökhan Karataş Kişisel Forum Adresi - www.gokhankaratas.org

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşk?

YazarMesaj
Reis
•Site Sahibi•
•Site Sahibi•
Reis

Aşk? Empty
MesajKonu: Aşk?   Aşk? Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 3:48 pm

ahmet hastadır.hastalığı ise KANSER.bu illetten kurtulmak için çok çekmiştir ama maalesef az bi ömrü kalmıştır.artık kendinden wazgeçmiş ewde sürekli yatar.bir gün dışarı çıkmak ister ve vitrinlere baka baka gezer.bi ara gözü cd dükkanındaki tezgahtar kıza takılır.ilk görüşte aşk dedikleri bu olmalıydı.ahmet kıza aşık olur.we dükkana girer.bi cd yi göstererek kıza satın almak istediini söler.kızda içeri gidip cd yi paketler we geri getirip werir.çocuk hergün oraya gidip cd alır.bi gün dayanamaz ve kız cd yi paketlerken "sizden çok hoşlanıorum benle çıkarmısınız?"die bi not yazar ve numarasını da ekler kasanın yanına koyar
ve cd yi alır eve gidip diğerleri gibi onuda açmadan dolabına atar.ertesi gün evi kız arar.telefona çıkan annesidir.kız ahmetle görüşmek istediini söler annesi de "oğlum dün akşam öldü kızım"der...
annesi oğlunun odasına girer ve daha önce hiç açmadığı dolabıbnı açar.orda açılmamış cd paketleri gçrür ve açar.her birinin içinden bi not çıkar:
"SİZDEN ÇOOK HOŞLANIYORUM"
"KEŞKE SİZDE BENİ SEWSENİZ..."
"ARTIK BANA ÇIKMA TEKLİFİ ETSENİZ".............
http://www.gokhankaratas.org

Aşk?
1 sayfadaki 1 sayfası