Gökhan KARATAŞ | Reis | Kişisel Web Sitesi | www.gokhankaratas.org | www.ofgenclik.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gökhan KARATAŞ | Reis | Kişisel Web Sitesi | www.gokhankaratas.org | www.ofgenclik.com

Gökhan Karataş Kişisel Forum Adresi - www.gokhankaratas.org

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

E Yazarim Ben Simdi..

YazarMesaj
Reis
•Site Sahibi•
•Site Sahibi•
Reis

E Yazarim Ben Simdi.. Empty
MesajKonu: E Yazarim Ben Simdi..   E Yazarim Ben Simdi.. Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 3:49 pm

e yazarım ben şimdi !

adını koymadan yazarım..

sana sormadan, seni bilmeden, sen gelmeden, tenine sinmeden, kokuna esir olmadan, ismini fısıldamadan, koynuna yazılmadan da yazarım...

gizine kanmadan, meşkine dolanmadan, kelamım sürçmeden, şarkım bitmeden, kafiye tutmadan, istemeden yazarım...

e çizersin sen şimdi !

usul usul çizersin..

bana sormadan, adımı anmadan, yamacıma sığınmadan, canın yanmadan, karşı koymadan, sevdayı yormadan da çizersin...

renkler incinmeden, tuval solmadan, gölgeler üşümeden, desenler düşmeden, portreler benzemeden, mezatlar bitmeden çizersin...

e biz severiz de şimdi !

geçmişi sile sile severiz..

bi heves severiz, bi tuhaf severiz.. vuslata hasret, kıyılara çarpa çarpa da severiz.. ölmeden severiz, ağlamadan da.. hata yapmadan, günaha yakın severiz.. zincire vurmadan, vurulmadan da severiz.. hesapsız, formülsüz severiz.. katil olmadan, kadavra olmadan da severiz.. özlemeden, ağrımadan severiz..

danışıksız da oluruz biz şimdi.. görürsün sen !

e kanarım ben şimdi !

bi çocuğun elma şekerine kandığı gibi kanarım.. adım gibi, can gibi kanarım.. helalimmiş gibi, benmiş gibi kanarım.. gönüllü gönüllü, bile bile ladese kanarım.. nazarına kanarım, edana kanarım.. kerbelana da kanarım belki..

e yanarım da ben şimdi !

harına yanar, közüne eklenirim.. sözüne kanar, yamacına yanaşırım.. ülkene varır, güneşine yanarım.. yangın olur seni de yakarım belki..

e sorarım ben şimdi !

notalara, dizelere sorarım.. bebelere, ninelere sorarım.. ona, buna sorarım.. geçmişe, geleceğe sorarım.. şimdiki zamana yorarım herşeyi belki de..

e şımarırım da ben şimdi !

var'a, yok'a şımarırım.. gelene, gidene şımarırım.. bilene, bilmeyene şımarırım.. öfkene, sevmene şımarırım.. kalmana, gitmene şımarırım... bi fırsatını bulursam seni de şımartırım belki..

belli mi olur, buseleniriz de biz şimdi... bak gör !
http://www.gokhankaratas.org

E Yazarim Ben Simdi..
1 sayfadaki 1 sayfası